Ergazi Mah. Batı Blv. Nevadıum B Blok No: 109 Bf Yenimahalle/ Ankara
Çalışma Saatlerimiz
  • Pzt-Cumartesi: 10:00 - 20:00
    Pazar : Kapalı
İletişim

Hakkımızda

Kliniğimizde diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermekte ve uzman hekim kadrosunu bünyesinde bulundurmaktadır. Güler yüzlü ekibi ile hastalarıyla birebir ilgilenen ve özel hizmet veren kliniğimiz; hastaların kendini rahat ve güvende hissederek sağlık hizmeti almasını ilke edinmiştir.

Hasta memnuniyeti ve hijyeni ön planda tutan kliniğimizde son teknoloji sistemler kullanılarak en uygun ve en güncel tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Misyonumuz

Yurtiçi ve yurt dışı hastalarımıza, uzmanlık gerektiren diş hekimliği hizmetlerini en yüksek kalitede sunmak. Hastalarımızın dental, estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Vizyonumuz

Alanında uzman kadrosu ile uluslararası bilimsel teknikleri kullanarak konservatif, estetik, etik, yaklaşımla, çözümleri hastalarının kendi beklentilerinin ötesine taşır. Her şeyden önce toplumda sağlıklı olma bilincini arttırmayı, kişinin görüntüsüyle barışık olarak ifade bulmasını ve bunu yaparken de doğal olanı geri kazandırmayı misyon edinir, sanat ile sağlığı bir noktada buluşturmayı amaçlar. Uluslararası ağız ve diş sağlığının geleceğinde söz sahibi olmak, BATI KLİNİK’in vizyonudur.

Call Now Button0312 557 04 05